X
X
USD

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Darya Medya bir performans pazarlama ajansıdır.

E-ticaret, sigortacılık, banka, üretim, hizmet gibi bir çok sektördeki firmaya performans pazarlaması desteğini teknoloji ile birleştirip katma değeri yüksek pazarlama süreçleri yönetmektedir. Pazarlama otomasyonu araçlarını ve yönetimlerini kurgulayarak katma değerini maksimize etmektedir.

Pazarlama süreçlerine bir ölçümleme mekanizması kurar. Verilere kulak verir ve pazarlama süreçlerine 360 derece yaklaşır.

Darya Medya bünyesinde Google Analytics, Ads, Veri Analizi, Pazarlama Otomasyonu, Sosyal Medya Reklamları, Facebook Reklamları, Programatik, Web Tasarım ve Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) hizmetleri verilmektedir.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Darya Medya, dijital pazarlama Pazarlamasi oluştururarak ve uygulayarak şirketlerin/organizasyonların büyümesini sağlayan bir dijital medya ajansıdır. 

Arama motoru pazarlaması ve dijital pazarlama araçları sayesinde, şirketleri/organizasyonları hedef kitleleriyle birleştirir, işletme sadakatini ve marka bilinirliğini arttırırız.

Dijital pazarlama, tutku ile birleştiğinde inanılmaz yetenekli, deneyimli ve yaratıcı bir yönetim ekibini bir araya getiriyor. Darya Medya ekibi, küçük işletmelerden büyük işletmelere kanıtlanmış sonuçlarla veri odaklı dijital pazarlama Pazarlamasi planlamada başarılı bir geçmişe ve deneyime sahiptir.


Powered by WISECP
Top